کتاب «لذّت آشپزی گیاهی»

book cover Talin Sahakian

کتاب «لذّت آشپزی گیاهی» مجموعه‌ای از دستورهای آشپزی ایرانی و بین‌المللی که کاملاً گیاهی شده‌اند و همچنین، تعدادی دستور وگان جدید است. کتاب، شامل ۷۴ دستور غذایی است که در بخش‌های زیر طبقه‌بندی شده‌اند:

- غذاهای اصلی (خورش‌ها، پاستاها، برگرها و کتلت‌ها و سایر غذاها)
- آش‌ها و سوپ‌ها
- سالادها
- کیک‌ها و دسرها
- بستنی‌ها و سوربه‌ها

همهٔ دستورهای غذایی با عکس‌ هستند و کتاب، تمام ‌رنگی است.

اگر فکر می‌کنید گیاه‌خواری یعنی فقط خوردن سالاد و میوه، این کتاب نظر شما را در مورد گیاه‌خواری کاملاً تغییر  خواهد داد. چه گیاه‌خوار باشید و چه همه‌چیزخوار ، مطمئناً تعدادی از دستورهای این کتاب ذائقهٔ شما را بسیار خشنود خواهند کرد. 


در صورتی که فروش کتاب سود مالی داشته باشد، تمام سود آن صرف کمک به حیوانات بی‌سرپناه و نقاهتگاه‌های حیوانات می‌شود.

خرید کتاب از فروشگاه‌ها

قیمت کتاب در فروشگاه‌‌ها ۲۹۰۰۰ تومان است.

خرید کتاب در تهران:

برای خرید کتاب در تهران به یکی از فروشگاه‌های زیر مراجعه کنید:

۱- شوکا پت شاپ:

آدرس:  ۳۵متری قیطریه، روبروی پارک قیطریه، جنب بانک ملی، پاساژ قیطریه، طبقه همکف واحد ۷

تلفن‌های تماس: ۰۹۳۳۸۲۰۰۲۲۰ و ۲۲۲۳۵۱۷۰ 

tlgrm.me/shooka_petshop

 

۲- فروشگاه گیاهی گوویندا:

آدرس: تهران - خیابان پاسداران - بهستان دهم اختیاریه جنوبی - روبروی پارک نیلوفر - پلاک ۲۶

تلفن‌های تماس:  ۲۲۵۸۴۶۲۱– ۲۲۵۵۰۰۰۵

 

خرید کتاب در اصفهان:

برای خرید کتاب در شهر اصفهان به فروشگاه کتاب جهاد دانشگاهی مراجعه کنید.

آدرس: اصفهان - دروازه‌ شیراز - ابتدای خیابان دانشگاه - کنار در ورودی دانشگاه اصفهان

تلفن‌های تماس: ۰۳۱۳۶۶۸۰۰۶۲- ۰۳۱۳۶۶۹۳۹۱۷

 

سفارش کتاب به صورت اینترنتی

در هر کجای دنیا هستید می‌توانید کتاب را به صورت آنلاین برای خودتان یا برای هدیه به دیگران سفارش دهید و کتاب با پست برای شما یا دوستانتان فرستاده خواهد شد.

برای سفارش کتاب در ایران:

۴۲۰۰۰ تومان به شماره حساب 952180024299251 در بانک سامان (شمارهٔ شبا IR250560952180002429925001) با شمارهٔ کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۹۱۵۵۸۸۳ بپردازید و سپس یک ایمیل با عنوان «کتاب آشپزی» به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بفرستید و نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود یا کسی که قرار است کتاب برای او ارسال شود را ارسال کنید (۱۲۰۰۰ تومان از این ۴۲۰۰۰ تومان هزینهٔ پست پیشتاز است).

برای سفارش کتاب در آلمان:

۱۹٫۶۰ یورو به حساب پی‌پال این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید واریز کنید و سپس یک ایمیل با عنوان «کتاب آشپزی» به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بفرستید و نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود یا کسی که قرار است کتاب برای او ارسال شود را ارسال کنید (قیمت کتاب در خارج از ایران ۱۵ یورو است و قیمت پست کتاب از آلمان به آلمان با گارانتی دریافت توسط گیرنده ۴٫۶۰ یورو است).

برای سفارش کتاب در خارج از ایران و آلمان:

۲۴ یورو به حساب پی‌پال این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید واریز کنید و سپس یک ایمیل با عنوان «کتاب آشپزی» به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بفرستید و نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود یا کسی که قرار است کتاب برای او ارسال شود را ارسال کنید (قیمت کتاب در خارج از ایران ۱۵ یورو است و قیمت پست کتاب از آلمان به خارج از آلمان با با گارانتی دریافت توسط گیرنده ۹ یورو است). لطفاً توجه کنید که این مبلغ به یورو است و نه به دلار.